BANKA HESAP NO
corumhdf@gmail.com

K.ÖREN ŞUBESİ/ ANKARA

İBAN

TR200004600375888000124978
Sosyal Medya
Üye Girişi
Çorum Hdf Kadın Eli Projesi
Yazar  admin admin Gönderen-  13-01-2016 15:51 13-01-2016 15:51 871  Okunma 871 Okunma  1 Yorum 1 Yorum
printer
Çorum Hdf Kadın Eli Projesi
"Güneşin Kadınları" kadınlarımıza istihdam yaratacak ve sürekliliği olan bir projeye imza atıyor.


Federasyonumuz "KADIN ELİ" projesi ile; Çorum ve Ankara’ da yaşayan dar gelirli kadınlarımızdan 10 kadınımıza doğrudan, 300 kadınımıza ise dolaylı olarak iş olanağı yaratacak, Yöresel ve doğal ortamında üretilmiş ürünleri tüketiciye aracısız ulaştıracak, Çorum kültürüne ait geleneksel lezzetleri üretecek ve tanıtacak, kaybolmaya yüz tutan kültürel mirasımızı gelecek kuşaklara aktaracaktır.

Bu proje, Federasyonumuz kadınları tarafından yazılmış ve uygulaması da kadınlarımız tarafından yapılan bir projedir. Yöresel tatlarımızı yaşatacak bu proje ile kadınlarımız ekonomik hayatta söz sahibi olacak, üretecek ve gelir elde edecektir.İçişleri Bakanlığı'nca kabul edilip desteklenen bu Proje için Yenimahalle Belediyesinden dükkân kiralanarak, gerekli üretim ve pazarlama araçları temin edilmiştir.
Şimdi sıra sunuma gelmiştir. Projemizin sizlerle buluşması ve tanıtımı için yapacağımız etkinliğimizde sizleri düğünlerimizin geleneksel lezzeti meşhur "Çorum Beşlisi" ile tanıştırmak isteriz.
Gelin çorbada tuzunuz olsun. Alacağınız her davetiye ile başlangıç için kadınlarımızı cesaretlendirelim, teşvik edelim, kadınlarımız bu projede kendilerini bulsun.
Program:


Projenin tanıtımı, "Çorum Beşlisi" ikramı, Eğlence-Görsel Şov, Sürprizler – Çekilişler,
Çorum Yöresel Ürün StantlarıAdres: Yenimahalle Belediyesi İlk adım Düğün ve Yemek Salonu


Tarih: 31 Ocak 2016 Pazar günü Saat: 13.00 - 17.00 arasıAyrıntılı Bilgi: Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu


Adres: Menekşe 2 Sk. No: 16/8 Kızılay /ANKARA


(0 312) 419 03 19 – 0541 322 06 19


AR-GE Proje uygulama: Nuran EMİR 0532 671 48 41
Yorum
1567 #1 muniekole - Ağustos 12 2017 18:29:23
Kuracja leczeniem trądziku różowatego nie jest uzdrawiana a najprzyzwoiciej jest dokonywać pomiaru pod spodem względem uszczuplenia liczby zaczerwienienia mordy oraz wariacyj palnych, słabnięcia wielkości, okresu otrzymania i mocy torsji zaś jednoczesnych wskaźników świądu, parzenia zaś uczucie. Dwie źródłowego sposoby leczenia trądziku różowatego owo miejscowe oraz http://zoopsycholog.eu/wpisy/warzywa-i-owoce-dla-mojego-psa/ doustne specyfiki antybiotyczne. Terapia laserowa pokutowała również przyporządkowana jak forma leczenia. W czasie kiedy w ciągu kilku tygodni medykamenty cyklicznie przynoszą krótkotrwałe pocenie się, zaczerwienienie na ogół wraca po zabiegu. Przeciągłego kuracja, najczęściej od chwili niejakiego do dwóch latek, przypuszczalnie ciągnąć się aż do trwałej warcie stanu przy poniektórych pacjentów. Trwałe rehabilitacja istnieje częstokroć nieodłączne, jednakże poniektóre przypadki opadają po pewnym frazeologizmie a egzystują niezachwianie. Nieobce losy, pozostawione bez leczenia, pogarszają się społem z przeciekiem okresu.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.