BANKA HESAP NO
corumhdf@gmail.com

K.ÖREN ŞUBESİ/ ANKARA

İBAN

TR200004600375888000124978
Sosyal Medya
Üye Girişi
Basın ve Kamuoyuna Çorumlu Ayrışmayı Hak Etmiyor
Yazar  admin admin Gönderen-  10-10-2015 22:00 10-10-2015 22:00 661  Okunma 661 Okunma  3 Yorum 3 Yorum
printer
Basın ve Kamuoyuna Çorumlu Ayrışmayı Hak Etmiyor
BASIN VE KAMUOYUNA
ÇORUMLU AYRIŞMAYI HAK ETMİYOR.


15-18 Ekim 2015 tarihinde Ankarada yapılacak olan 3.Çorum tanıtım Günleri ile ilgili olarak Ankara’da Kurulu Bulunan Çorum Hitit Dernekleri federasyonu olarak kamoyuna bazı açıklamalar yapmak gereği doğmuştur.


Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu Ankara’da bulunan Çorumun 70 köy derneği,iş adamları dernekleri, halk ozanları dernekleri ve sivil toplum derneklerinden oluşan bir Federasyondur.


Aynı zamanda Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya ve Mersin’de kurulu bulunan Çorum Federasyonlarının ortak kurduğu üst kuruluşu olan Çorum Hitit Dernekleri Konfederasyonunun Kurucu üyesidir. Kitlesel anlamda Ankara daki en büyük yöresel kitle örgütüdür.Bunu yaptığı etkinliklerle ve son iki yıldır Ankara arenadaki 20 bin kişilik Çorum etkinlikleriyle kanıtlamıştır.


Bu yıl üçüncüsü yapılacak olan Ankara Çorum tanıtım Günlerine üç seferdir bırakın beraber yapmayı davet bile edilmemektedir.Bu konuda Çorumdaki resmi makamlar ve katılımcı diğer sivil toplum kuruluşlarına gerekli tüm bilgiler tarafımızdan daha önce verilmiş olup buna rağmen federasyonumuz bu organizasyonların hiç birine çağrılmamıştır.


Çorumun Ankaradaki en kitlesel temsilcisi olan federasyonumuz bilinçli bir şekilde ÖTEKİLEŞTİRİLMEKTEDİR.

Çorumu sanki sadece bir federasyon temsil etmektedir.Çorumda başka kimseye temsil ve yaşam hakkı tanınmamaktadır.İşin asıl düşündürücü kısmı tarafsız olması gereken resmi kurumlarında diğer çeşitli nedenlerle baskı altına alınmış sivil toplum örgütlerininde buna ses çıkarmamasıdır.


Çorum olayları gibi toplumsal bir çatışmayı yaşayan bir sürü acılar yaşayan bir kentte bu ayrışma ve ötekileştirme politikası çok tehlikelidir.


Büyük bir Çorumlu kitlesini yok saymak ayrılık tohumları ekmektir.Aslolan bir arada birlikte kardeşçe, kederde, tasada, sevinçte ortak olmak birlikte yaşamak ve geçmiş yaraları sarmaktır.


Geçen yılki ve daha önceki yıllarda yapılan Çorum tanıtım günlerinin ne kadar başarısız ve sönük geçtiğinin kanıtı Çorumdaki yerel gazetelerimizin sayfalarında ve çeşitli kuruluşların eleştiri yazılarında arşivlerde durmaktadır.


Her şeye rağmen umarız bu başarısızlık bu yılda tekrar etmez.Ankara gibi beşyüz bin Çorumlunun yaşadığı bir Başkentte beş yüz kişiyle Çorum günleri yapmak Çorum adına en büyük talihsizliktir.


Bizler Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu olarak Çorumda herkesin eşit temsil edildiği kimseye ötekileştirme politikasının uygulanmayacağı kardeşlik, dostluk ,barış içinde yaşayacağımız bir gelecek kurmak için Çorumu en iyi şekilde bulunduğumuz her ortamda temsil etmeye devam edeceğiz.


ÇORUM HİTİT DERNEKLERİ FEDERASYONU
Yorum
1549 #1 grabwurte - Temmuz 19 2017 16:51:42
1567 #2 muniekole - Ağustos 11 2017 22:15:09
Kuracja leczeniem trądziku różowatego nie jest sanowana oraz najporządniej jest określać wielkość pod względem umorzenia liczby zaczerwienienia facjacie tudzież metamorfozy zapalnych, zmniejszenia liczebności, wieku wytrzymania a intensywności torsji i paralelnych przejawów świądu, pykania a namiętność. Dwie oryginalnego sposoby leczenia trądziku różowatego to miejscowe i http://zmarszczki-nakatne.net.pl/ ustnego medykamenty antybiotyczne. Leczenie laserowa uległaby i zaklasyfikowana jako forma leczenia. W ciągu kiedy w cugu kilku tygodni środki często pobudzają krótkotrwałego pocenie się, zaczerwienienie najczęściej zawraca po zabiegu. Przewlekłego terapia, najczęściej odkąd jakiegoś do dwóch latek, prawdopodobnie przemykać aż do trwałej ochronie stanu u niektórych pacjentów. Trwałe kuracja istnieje nagminnie nieodłącznego, lecz poniektóre trafy pasują po jakiemuś okresie natomiast otrzymają niezachwianie. Zamiejscowego trafy, pozostawione bez leczenia, pogarszają się co do jednego spośród przeciekiem wieku.
1592 #3 shareways - Eylül 16 2017 12:39:29
najlepszy krem na zmarszczki leki na hemoroidy którzy później trądzik różowaty krem przeciwzmarszczkowy dla mężczyzn
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.